Doprava a platba

a) Platba dobírkou na území České republiky: Cena dobírky je vždy 30,-Kč. K dobírce se dále připočítává cena za dopravu (poštovné). Cena dopravy činí 120,-Kč (Česká Pošta) a 89,-Kč (Geis) při nákupu zboží v hodnotě 0,- až 2999,- Kč včetně. Při nákupu zboží nad 3000,-Kč včetně je doprava  zdarma.
b) Platba dobírkou na území Slovenské republiky: Na dobírku na Slovensko nezasíláme.
U způsobu platby dobírkou hradí kupující cenu zboží, dobírku, dopravné (poštovné) prostřednictvím přepravce při převzetí zásilky.
c) Platba převodem na účet: Po potvrzení objednávky obdrží kupující email, kde jsou uvedeny potřebné platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol a požadovaná částka). Po připsání peněz na účet prodávajícího bude zboží odesláno. Převod peněz mezi bankami trvá přibližně 2-3 pracovní dny. Při platbě ceny zboží převodem na účet, hradí kupující náklady na dopravu (poštovné).

1.5  Způsob dopravy. Můžete si vybrat z následujících způsobů dopravy:
a) prostřednictvím České Pošty – Balík do ruky. Jedná se o expresní přepravu České pošty, kdy je balík dopraven do 1-2 dnů od podání.
b) doprava na Slovensko: přes Českou poštu s dodáním na Slovensko. Dodání trvá zhruba týden a je možné poslat zásilku pouze po platbě převodem. CENA dopravy (poštovného) činí 450,- Kč.Po odeslání zásilky je kupujícímu odeslána na email zpráva, že byla zásilka předána k přepravě, a to za podmínky uvedení emailové adresy.

c) prostřednictvým přepravní společnosti Geis - Balík na adresu. Jedná se o expresní přepravu společností Geis, kdy je balík dopraven na adresu do 1-2 dnů od podání.

Servis jízdních kol

Obchod cyklo svoboda

Cyklo Svoboda je internetový a kamenný obchod  zaměřený na kvalitní servis jízdních kol a prodej bot zn. FIVE TEN. Pokud potřebujete poradit nebo si s něčím nevíte rady neváhejte nás kontaktovat na info@cyklosvoboda.cz